Erkekler de Sir Ağda Yaptırabilir mi?

Günümüzde Türk Erkeklerinin çekingenliği yüzünden en çok merak ettiği soruya geldik. Cevabı ise ‘Tabi ki yaptırabiliyorsunuz!’. Tüm vücut bölgeleri için Sir Ağda kullanımının da herhangi bir zararı ya da sakıncası da bulunmuyor. Ayrıca bir tüyo verelim. Tüylerinizin çok yoğun olduğu bölgeler var ise makasla 1 cm'den kısa olmayacak hale getirdikten sonra ağdaya çok daha uygun hale getirebilirsiniz. Yaz sıcaklarının gelmesiyle birlikte deniz ve havuz sezonu açılıyor. Alınan fazla kilolarla birlikte dert edindiğimiz diğer konumuz vücudumuzdaki tüylenme.

Erkeklerde, kadınlara göre daha fazla tüylenme görülüyor olması,hormonal yapılarından kaynaklanmaktadır. Günümüzde göğüs, sırt, omuz bölgelerinde oluşan aşırı tüylenme görünüm açısından erkekleri çok rahatsız ediyor.

Erkekler Neden Tüylerinden Kurtulmak İster

Estetik açıdan güzel ve temiz görünmeyi cinsiyet ayrımı gözetmeksizin istiyoruz. Bunu yaparken sağlıklı olan yöntemleri denemeye özen gösteriyor ve tercihimizi de bu yönde kullanıyoruz.

 

http://www.uzmantv.com/erkekler-agda-yaptirabilir-mi

 

 

 

 

(Ana Sayfa)     (Merak Edilenler)     (Ağda Hakkında)     (Sir Ağda Nedir)     (Neden Sir Ağda)     (Ne Sıklıkta Ağda Yaptırmalı)     (Tüy Dökücü Kremlerin Etkileri)     (Erkeklerde Sir Ağda Yaptırabilirmi)     (Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler)    (Ağda Sonrası Yaşanabilecek Problemler)     (Erkekler İçin Bacak Tüylerinden Kurtulma)     (Erkeklerde Genital Bölge Temizliği)     (Erkeklerde Göğüs ve Karın Tüyleri)     (Erkeklerde Kıl Dönmesi Sebepleri)          (Kol Altı Kokusu Sebepleri)               (Tüy Yapısı ve Özellikleri)   (Erkeklerde Sırt Tüylenmesi)  (Haberler)     (Fiyatlar)     (Ziyaretçi Defteri)     (İletişim)