Erkeklerde Göğüs ve Karın Tüyleri

Göğüs, karın ve göbek bölgesinde oluşan tüylenmeler, erkeklerin şikayetçi olduğu bölgelerin başında geliyor. Özellikle göğüs bölgesindeki aşırı tüylenme ve görüntünün estetik açıdan olumsuz duruyor olması, erkeklerde tüylerinden kurtulma isteğini tetikliyor. Bu durumdan kurtulmak için günümüzde var olan tekniklere bir göz atalım.

İlk olarak emin olunması gereken bu tüylenmelerden kalıcı olarak mı, yoksa geçici(dönemsel) olarak mı kurtulmak istenildiğidir. Birçoğu etkili ve kalıcı bir çözüm arayışına giriyor. Maliyet ve süreç açısından araştırıldığında ise, çoğunlukla bu seçenekten vazgeçiliyor.

Erkeklerin rahatsızlık duyduğu bölgeleri en başta belirtmiştik. Bu bölgelerden kurtulmak isteyen erkekler için ekonomik  açıdan en iyi yol, ağda işlemidir. İlk düşünülen ise hissedilecek acı oluyor. Ancak bu acı işlem uygulandıktan birkaç saniye sonra geçiyor. Kısacası korkulması gereken herhangi bir durum söz konusu değil. Emin olabilirsiniz.

Tavsiye edilen Sir ağda, içeriğinde şeker içermiyor ve tüylerin kökünü beslemiyor. Periyodik olarak düzenli işlemler sonrasında, tüylenmenin olduğu bölgede incelme ve yer yer seyrelme olduğu görülebiliyor.  İlk etapta 15-20 gün sonrasında tüylenmenin tekrar başladığı görülürken, sonrasında bu süreç 40 güne kadar uzayabiliyor. Üstelik ağdanın en temiz ve en sağlıklı tüyden kurtulma yöntemi olduğunu da vurgulamakta fayda var.