Erkek Ağda Hizmeti Veren Kişi Kimdir?

Hizmetlerimiz yalnızca Erkekler için olup, konusunda eğitim almış ve işin ehli bir erkek uzman tarafından veriliyor. Kendinizi bu konuda özgür ve rahat hissedebilirsiniz.

Erkek Ağda Hizmetinin Verildiği Yer Neresidir?

Hizmetin alacağınız yer, İstanbul Mecidiyeköy Profilo AVM yanında yer alıyor. Randevunuzu oluşturmak için aradığınızda detaylı adres tarifi alabiliyor ve kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Erkek Ağda Hizmetini Hangi Bölgeler İçin Sunuyorsunuz?

Hizmetimiz yalnızca Erkekler için olup, herhangi bir bölge kısıtlaması bulunmuyor. Göğüs, karın, sırt, omuz, kol, bacak, ayak, el, kol altı, ön ve arka genital bölge olmak üzere tüm vücutta ağda uygulaması yapılıyor. Randevu oluşturmak için aradığınızda, hazırlıklarınız eksiksiz bir şekilde istediğiniz bölge için randevu saatinden önce özenle hazırlanıyor.

Yalnızca Erkekler İçin Mi Ağda Yapıyorsunuz?

Evet. Hizmetlerimiz yalnızca erkekler için yapılıyor.

Ağda İşlemini Yaptırmak İstiyorum Fakat Gizli Olmasını İstiyorum. Bu Mümkün müdür?

Karar verip tarafımıza randevu için ulaştığınız andan itibaren bilgileriniz (Telefon Numarası, Randevu Saati, Kişi Bilgileri) üçüncü bir şahısla asla paylaşılmıyor. Size verilen randevu ile bir önceki ya da sonraki randevu arasında periyodik bir süre bırakılıyor. Böylelikle siz, yalnızca size verilecek olan hizmet için geldiğinizde kimseyle karşılaşmıyorsunuz.

 Erkek İçin Ağda Tehlikeli Midir?

Erkeklerin Ağda yaptırması tehlikeli bir durum oluşturması söz konusu değil. İşlem sonrasında Kızarıklık veya Sivilce oluşumu gözlemlenebiliyor. Bu durum gayet normal olup, iki yada üç gün içerisinde kendiliğinden geçiyor.

 Ağda Çok Can Yakıyor Mu?

İşlem uygulanırken ağda bezi ile çekim yapıldığı anda acı hissedilebilir. Bu acı çok şiddetli olmamakla birlikte, yalnızca birkaç saniye sürdüğünden korkmanızı gerektirecek herhangi bir durum söz konusu olmuyor. Acının şiddeti kıl sertliği, yoğunluğu, cilt hassasiyeti ve sizin dayanıklılığınıza bağlı olarak kişiden kişiye değişkenlik gösterebiliyor.

Nasıl Ağda Yapıyoruz

Randevu saatiniz öncesi kullanılacak malzemeler hazırlanıyor, ağda kartuşlarınız ısıtılıyor ve işlemin yapılacağı odanın ısısı bulunduğumuz mevsim dikkate alınarak ayarlanıyor.

Her misafirimiz için, yalnızca bir sefer kullanılan tek kullanımlık örtü Ağda yatağının üzerine seriliyor. Böylece temiz ve hijyenik bir alan yaratılıyor.

Ağda sırasında kullanılacak olan ağda bezleri, işlem yapılacak bölgeye uygun olan şekilde hazırlanıyor. Uzunluk, kısalık ayarları belirleniyor ve kullanıma hazır hale getiriliyor.

Eğer hassas bölgelerinize de işlem yapılmasını istiyorsanız, ağdanın temasını aza indirmek ve acıyı azaltmak amacıyla işlem öncesi pudralama işlemi uygulanıyor. Ardından ısıtılmış olan ağda bölgeye sürülüyor ve ağda bezi ile tüy yönü göz önündenbulundurularak temizlenmesi sağlanıyor.

İşlem bitiminde E Vitamini içeren özel yağ ve kremler ile cildiniz temizleniyor.

İsteğiniz doğrultusunda cildiniz için Peeling deneyimini de yaşayabiliyorsunuz. Nefis kokusu ve farahlatıcı etkisi hafif masaj eşliğinde teninize uygulanıyor. Böylece ölü deriyi atmanız sağlanırken, ağda sonrası vücüt bakımı yapılmış oluyor ve rahatlatıcı etkisini yaşıyorsunuz.

Peeling işleminin ardından, ılık su ve tek kullanımlık size özel havlunuz ile vücudunuz temizleniyor.  Son olarak nemlendirici kreminiz cildinize masaj yolu ile sürülüyor ve kendinizi yeni doğmuş gibi, tertemiz hissediyorsunuz.

Okurken bile kendinizi iyi hissettiniz değil mi?

Sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak için sizi bekliyoruz.