Biz, siz gelmeden önce her şeyi düşündük

Sizin bilgilerinizi kaydetmiyor ve hiç kimseyle paylaşmıyoruz. Sizi başkalarıyla karşılaştırmıyor içeride bir işlem varken sizi kabul etmiyor, sizin işleminiz bitmeden bir başkasını içeriye almıyoruz. Ürünlerimizi kişiye özel ve tek kullanımlık seçiyoruz. Hem sizin, hem kendimizin, hemde sizden sonra gelecek olan misafirlerimizin sağlığını düşünüyor ve bu konuda ödün vermiyoruz.

Ağda kesinlikle ciddi bir iştir.

Kendinizi bilmeyen birinin ellerine bıraktığınızda, çeşitli hatalı işlemler sonucu yaralanma, normalin çok daha üzerinde tahriş olma, kılların kökleri ile birlikte vücuttan ayırılması yerine kırılması, işlemden sonra, uzun süren tahriş, büyük çaplı morarma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bütün bunların olmaması için kendinizi bu işi bilen bir uzmanın eline teslim etmeniz daha yerinde olacaktır. 

Ağda acısının sizin kıl yoğunluğunuz, kıllarınızın sertliği, köklerinin bulunduğu derinlik, daha önce jilet, tüy dökücü veya traş makinesi ile alınmış olup olmamasıyla, ayrıca sizin acı eşiğinizle ve işlemi yapan kişinin profesyonelliğiyle ilgisi bulunmaktadır.

Ağda işleminden en etkin faydayı sağlamak için ilk başlarda ortalama 30 ile 40 gün arası işlemin tekrarlanması gereklidir. Zamanla kılların seyrelmesi ve geç çıkması söz konusu olacak, bu süre 60 ile 90 güne kadar uzayacaktır.

Özellikle vücudun en çok terleyen ve nem tutan bölgelerinde ağda işlemi yapılması, bir çok cilt rahatsızlığının önüne geçeceği gibi, o tür bölgelerin temizlenmesini kolaylaştıracak, kokuyu azaltacak,

daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızın yanı sıra, görsel olarak da kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kullandığımız ağda çeşitleri profesyonel sir ağda olduğu için, kıllarınızda herhangi bir artışa sebep olmayacağı gibi düzenli ağda işlemi yapıldığı taktirde kıllarınızda azalmaya sebep olur.

Erkeklere sir ağda yapılması konusunda her hangi bir sakınca yoktur.

Ağda işlemi yapıldıktan sonra gözenekleriniz açık olacağından 24 saat boyunca duş almamanız, 3 gün boyunca deniz, havuz, güneş, solaryum gibi aktivitelerden uzak durmanız gerekmektedir.

Ağda işlemi

Sırt, Göğüs, Kol, Bacak, kalça, ön genital olmak üzere, yüz bölgesi dışında kalan tüm vücutta uygulanmaktadır.

Şeker hastaları, kanamalı, iltihaplı, bulaşıcı cilt rahatsızlıkları olanlar, obezite hastaları, açık yarası olan, yeni ameliyat olmuş kişiler ve 18 yaşından küçükler dışında herkese ağda yapılabilir.

Tüm misafirlerimiz randevu ile kabul edilmektedir, hiç kimsenin birbiri ile karşılaşma olasılığı yoktur. Randevunuz hakkında kimseye bilgi verilmez,  bilgileriniz kaydedilmez ve paylaşılmaz.

İşlemimiz sadece erkek misafirlerimizi 

kapsamaktadır. Hizmet, mesleki eğitim sertifikaları ve 12 yıllık tecrübesiyle, estetisyen İlkay bey tarafından verilmektedir.

Kesinlikle en az 1 gün önceden randevu almanız gerekmektedir.

Kıllarınıza mümkünse hiç bir kıl alım yöntemi ile dokunulmamış olması ve en az yarım cm uzunlukta olması gerekmektedir.

erkek-agda-fiyatlar.jpg

Erkeklerde sırt kılları

Erkeklerin sırtında görülen kıllanma, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanıyor.
Sırt kıllarının  artışı, erkeklerin psikolojik ve fiziki açıdan en çok rahatsızlık duyduğu durumların başında geliyor. 

erkek-gogus-agda.jpg

Erkeklerde göğüs kılları

Göğüs, karın ve göbek bölgesinde oluşan kıllar, erkeklerin şikayetçi olduğu bölgelerin başında geliyor. Özellikle göğüs bölgesindeki aşırı kıl artışı, görüntünün estetik açıdan olumsuz duruyor olmasınedeni ile erkeklerde göğüs kıllarından kurtulma isteğini tetikliyor.

erkek-kol-altı-agda.jpg

Erkeklerde koltuk altı kılları

Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde getiriyor. Öncelikle bölgedeki kılların düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Erkekler için tıraş bıçağı bu çözüm için yüksek çoğunlukla kullanılan bir seçenek. Bu durum bölgede kızarma, batık ve kesik oluşumunu ciddi oranda tetikliyor. Metale karşı alerjisi olan ciltler içinse çeşitli yaralar oluşmasının önüne geçilemiyor. Bizim tavsiyemiz ağda ile bölgedeki kılların  alınma işleminin uygulanması yönünde.

Senin İçin En İyisi

YENİLENMEYE HAZIR MISIN?

Kadın yada erkek fark etmez! Cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, iyi görünmek herkesin hakkı. Duyduğun sözleri, izlediğin videoları unut.

Ağda,  sandığın kadar canını acıtmayacak.

Randevu sistemi ile çalışılmaktadır. En az bir gün önceden randevu alınması gerekmektedir.

 

Çalışma günlerimiz Pazar hariç hafta içi ve cumartesi 10:00 - 21:00 saatleri arasındadır.

 

E-posta, site içi mesaj yollama, forum, sms, mobil uygulamalar ve ziyaretçi defterine yazılı olarak randevu talebinde bulunulmamaktadır.

Profilo AVM Yakını - Şişli Mecidiyeköy