top of page

Siz gelmeden 
her şeyi düşündük! 

Sizin bilgilerinizi kaydetmiyor ve

hiç kimseyle paylaşmıyoruz. içeride bir işlem varken sizi kabul etmiyor, sizin işleminiz bitmeden de bir başkasını içeriye almıyoruz. Ürünlerimizi kişiye özel ve tek kullanımlık seçiyoruz.

Hem sizin hem kendimizin hem de sizden sonra gelecek olan misafirlerimizin sağlığını düşünüyor ve bu konuda ödün vermiyoruz.

Ağda kesinlikle ciddi bir iştir

Kendinizi, uzman olmayan birinin ellerine bıraktığınızda, hatalı işlemler sonucu yaralanma, kılların kökleri ile birlikte vücuttan ayırılması yerine kırılması, işlemden sonra uzun süren tahriş, büyük çaplı morarma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bütün bunların olmaması için kendinizi uzman birinin eline teslim etmeniz daha yerinde olacaktır. 

erkek-agda-hakkinda-merak-edilenler

Ağda acısının sizin kıl yoğunluğunuz, kıllarınızın sertliği, köklerinin bulunduğu derinlik, daha önce jilet, tüy dökücü veya traş makinesi ile alınmış olup olmamasıyla, ayrıca sizin acı eşiğinizle ve işlemi yapan kişinin profesyonelliğiyle ilgisi bulunmaktadır.

erkek-genital-agda

Ağda işleminden en etkin faydayı sağlamak için ilk başlarda ortalama 30 ile 40 gün arası işlemin tekrarlanması gereklidir. Zamanla kılların seyrelmesi ve geç çıkması görülecek, bu süre 60 ile 90 güne kadar uzayacaktır.

Özellikle vücudun en çok terleyen ve nem tutan bölgelerine ağda işlemi yapılması, birçok cilt rahatsızlığının önüne geçeceği gibi, o bölgelerin temizliğini kolaylaştıracak, kokuyu azaltacak,

daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızın yanı sıra, görsel olarak da kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kullandığımız ağda çeşitleri profesyonel sir ağda olduğu için kıllarınızda herhangi bir artış görülmeyeceği gibi, ağda işlemi düzenli yapıldığında kıllarınızda azalma görülür

Erkeklere
sir ağda yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

erkek-sir-agda-gogus

Ağda işlemi yapıldıktan sonra gözenekleriniz açık olduğu için 24 saat boyunca duş almamanız, 3 gün boyunca deniz, havuz, güneş, solaryum gibi aktivitelerden uzak durmanız gerekmektedir.

Şeker hastalarında seviye ileri düzeyde ise, yara akıntı gibi problemler yaşanıyorsa ağda işlemi yapılamamaktadır.
Henüz reşit olmadıkları için ailelerinin izni olsa bile 18 yaşını doldurmamış kişilere ağda işlemi yapılmamaktadır.
Kanamalı, iltihaplı, kabuk tutmuş yara veya kesik olan bölgelere iyileşmediği müddetçe, ağda işleminin tahribatı arttırabileceğinden uygulama yapılmamaktadır.
Obezite hastalarında ve aşırı kilolu bireylerde çeşitli deri sorunları, yoğun çatlaklar ve taşıyıcı ekipmanların yetersiz olabileceğinden ağda işlemi yapmamaktayız.
Deri veya kan yoluyla bulaşan, alerjik hastalığı olan, kondilom (bulaşıcı siğil) rahatsızlığı bulunan, Roac*****ne veya bu tür ilaçlar kullanan kişilere ağda işlemi yapılamamaktadır. Bu rahatsızlıkların tedavisinden sonra ağda yapılmasında sakınca yoktur.

Ağda İşlemi;

Sırt, göğüs, kol, bacak, kalça, ön genital olmak üzere, yüz bölgesi dışında kalan tüm vücuda uygulanmaktadır.

kol-bacak-gogus-sırt-kalca-agdasi

Tüm misafirlerimiz randevu ile kabul edilmektedir, hiç kimsenin birbiri ile karşılaşma olasılığı yoktur. Randevunuz hakkında kimseye bilgi verilmez,  bilgileriniz kaydedilmez ve paylaşılmaz.

Sir ağda uygulaması sadece erkek misafirlerimiz için olup, mesleki eğitim sertifikaları ve 12 yıllık tecrübesiyle 
estetisyen İlkay Bey tarafından yapılmaktadır.

Mutlaka en az 1 gün önceden randevu alınması gerekmektedir.

erkekler-agda-yaptirabilirmi

Kıllarınıza mümkünse hiçbir kıl alım yöntemi ile dokunulmamış ve en az yarım cm uzunlukta olması gerekmektedir.

Soru Cevap 1
soru cevap 2
bottom of page