Siz gelmeden 

her şeyi düşündük! 

Sizin bilgilerinizi kaydetmiyor ve

hiç kimseyle paylaşmıyoruz. içeride bir işlem varken sizi kabul etmiyor, sizin işleminiz bitmeden de bir başkasını içeriye almıyoruz. Ürünlerimizi kişiye özel ve tek kullanımlık seçiyoruz.

Hem sizin hem kendimizin hem de sizden sonra gelecek olan misafirlerimizin sağlığını düşünüyor ve bu konuda ödün vermiyoruz.

Ağda kesinlikle ciddi bir iştir

Kendinizi, uzman olmayan birinin ellerine bıraktığınızda, hatalı işlemler sonucu yaralanma, kılların kökleri ile birlikte vücuttan ayırılması yerine kırılması, işlemden sonra uzun süren tahriş, büyük çaplı morarma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bütün bunların olmaması için kendinizi uzman birinin eline teslim etmeniz daha yerinde olacaktır. 

Ağda acısının sizin kıl yoğunluğunuz, kıllarınızın sertliği, köklerinin bulunduğu derinlik, daha önce jilet, tüy dökücü veya traş makinesi ile alınmış olup olmamasıyla, ayrıca sizin acı eşiğinizle ve işlemi yapan kişinin profesyonelliğiyle ilgisi bulunmaktadır.

erkek tüm vücut ağda

Ağda işleminden en etkin faydayı sağlamak için ilk başlarda ortalama 30 ile 40 gün arası işlemin tekrarlanması gereklidir. Zamanla kılların seyrelmesi ve geç çıkması görülecek, bu süre 60 ile 90 güne kadar uzayacaktır.

Özellikle vücudun en çok terleyen ve nem tutan bölgelerine ağda işlemi yapılması, birçok cilt rahatsızlığının önüne geçeceği gibi, o bölgelerin temizliğini kolaylaştıracak, kokuyu azaltacak,

daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızın yanı sıra, görsel olarak da kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kullandığımız ağda çeşitleri profesyonel sir ağda olduğu için kıllarınızda herhangi bir artış görülmeyeceği gibi, ağda işlemi düzenli yapıldığında kıllarınızda azalma görülür

Erkeklere

sir ağda yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Ağda işlemi yapıldıktan sonra gözenekleriniz açık olduğu için 24 saat boyunca duş almamanız, 3 gün boyunca deniz, havuz, güneş, solaryum gibi aktivitelerden uzak durmanız gerekmektedir.

Ağda İşlemi;

Sırt, göğüs, kol, bacak, kalça, ön genital olmak üzere, yüz bölgesi dışında kalan tüm vücuda uygulanmaktadır.

Şeker hastaları, kanamalı, iltihaplı, bulaşıcı cilt rahatsızlıkları olanlar, obezite hastaları, açık yarası olan, yeni ameliyat olmuş kişiler ve 18 yaşından küçükler dışında herkese ağda yapılabilir.

Tüm misafirlerimiz randevu ile kabul edilmektedir, hiç kimsenin birbiri ile karşılaşma olasılığı yoktur. Randevunuz hakkında kimseye bilgi verilmez,  bilgileriniz kaydedilmez ve paylaşılmaz.

Sir ağda uygulaması sadece erkek misafirlerimiz için olup, mesleki eğitim sertifikaları ve 12 yıllık tecrübesiyle 

estetisyen İlkay Bey tarafından yapılmaktadır.

Mutlaka en az 1 gün önceden randevu alınması gerekmektedir.

Kıllarınıza mümkünse hiçbir kıl alım yöntemi ile dokunulmamış ve en az yarım cm uzunlukta olması gerekmektedir.

erkek-agda-fiyatlar.jpg

Erkeklerde Sırt Kılları

Erkeklerin sırtında görülen kıllanma, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanır.
Sırt kıllarının  artışı, erkeklerin psikolojik ve fiziki açıdan en çok rahatsızlık duyduğu durumların başında gelir. 

erkek-gogus-agda.jpg

Erkeklerde Göğüs Kılları

Göğüs, karın ve göbek bölgesindeki kıllar, erkeklerin şikayetçi olduğu bölgelerin bir diğeri. Özellikle göğüs bölgesindeki aşırı kıllanma, görüntünün estetik durmuyor olması erkeklerde göğüs kıllarından kurtulma isteğini tetikliyor.

erkek-kol-altı-agda.jpg

Erkeklerde Koltuk Altı Kılları

Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde getiriyor. Bu bölgedeki kılların düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Tıraş bıçağı bu çözüm için çoğunlukla kullanılan bir seçenek. Fakat bu durum, bölgede kızarma, batık ve kesik oluşumunu ciddi oranda tetikliyor. Metale karşı alerjisi olan ciltler içinse çeşitli yaralar oluşmasına neden oluyor. Bizim tavsiyemiz, bölgedeki kılların sir ağda ile temizlenmesi yönünde.