• Admin

Ağda Ne Kadar Can Acıtır?

Ağda denildiği zaman, akla ilk gelen ‘

Canım çok acıyacak mı?’ sorusu, sizi olumsuz yönde etkiliyor olabilir. Bilmeniz gereken çok önemli bir ayrıntı daha var. AĞDA ACISI ÇOK UZUN SÜRMEZ ve AĞDANIN EN SAĞLIKLI YÖNTEM olduğu da bilimsel bir gerçektir.

Ağdayı yapan kişinin profesyonel olup olmaması,

Sizin kıllarınızın yoğunluk, sertlik durumu

Vücudunuzun hassasiyeti,

Acı eşiğiniz,

Kıllarınızı daha önce makine , tüy dökücü, jilet ile alıp almama durumu, (alınmış olması kılları sertleştirmiş olabilir)

Gibi unsurlar ağda acısını yoğun veya daha az yaşamanıza sebep olabilir.

Ağda acısını minimize etmek için düzenli aralıklarda, (maksimum 45 gün) işlemin tekrarlanması gerekir. Bu sayede kıllarınızın hepsi uzamamış olacağından uzamış olan kıllarınız canınızı daha az acıtacak ve acıyı minimize etmiş olacaksınız.

İçeriğinde tam olarak ne olduğunu bilmediğiniz kimyasal ürünler kullanmanız vücudunuzda zararlı etkilere sebep olabilir, istenmeyen tüylerinizi daha fazla yoğunlaştırıp sertleştirebilirsiniz.

47 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Eğer ilk defa başlıyor iseniz başlangıçta 20 ila 30 gün aralıklarla düzenli olarak yaptırmanız öneriliyor. İkinci etapta ise 40 ila 50 günlük bir periyotta gelmeniz istediğiniz sonuca götürüyor.

Kol Altı Kokusu Sebepleri

Bu başlıkta kendinize ve çevrenize istemeden verdiğiniz rahatsızlığın önüne geçebileceğiniz seçenekleri sunuyoruz. Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde g

Erkeklerde Sırt Tüylenmesi

Erkeklerde görülen sırt tüylenmesi, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanıyor. Sebebini anlamak adına çeşitli kliniklerde testosteron testi yapılabiliyor. Test sonucunda