• Admin

Erkekler de Sir Ağda Yaptırabilir mi?

En son güncellendiği tarih: Nis 24

Günümüzde Türk Erkeklerinin çekingenliği yüzünden en çok merak ettiği soruya geldik. Cevabı ise ‘Tabi ki yaptırabiliyorsunuz!’. Tüm vücut bölgeleri için Sir Ağda kullanımının da herhangi bir zararı ya da sakıncası da bulunmuyor. Ayrıca bir tüyo verelim. Kıllarınızın çok yoğun olduğu bölgeler var ise makasla 1 cm'den kısa olmayacak hale getirdikten sonra ağdaya çok daha uygun hale getirebilirsiniz. Yaz sıcaklarının gelmesiyle birlikte deniz ve havuz sezonu açılıyor. Alınan fazla kilolarla birlikte dert edindiğimiz diğer konumuz vücudumuzdaki tüylenme.

Erkeklerde, kadınlara göre daha fazla kıl oranı görülüyor olması,hormonal yapılarından kaynaklanmaktadır. Günümüzde göğüs, sırt, omuz bölgelerinde oluşan aşırı kıl, görünüm açısından erkekleri çok rahatsız ediyor.

Erkekler Neden Kıllarından Kurtulmak İster

Estetik açıdan güzel ve temiz görünmeyi cinsiyet ayrımı gözetmeksizin istiyoruz. Bunu yaparken sağlıklı olan yöntemleri denemeye özen gösteriyor ve tercihimizi de bu yönde kullanıyoruz.

30 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Eğer ilk defa başlıyor iseniz başlangıçta 20 ila 30 gün aralıklarla düzenli olarak yaptırmanız öneriliyor. İkinci etapta ise 40 ila 50 günlük bir periyotta gelmeniz istediğiniz sonuca götürüyor.

Kol Altı Kokusu Sebepleri

Bu başlıkta kendinize ve çevrenize istemeden verdiğiniz rahatsızlığın önüne geçebileceğiniz seçenekleri sunuyoruz. Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde g

Erkeklerde Sırt Tüylenmesi

Erkeklerde görülen sırt tüylenmesi, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanıyor. Sebebini anlamak adına çeşitli kliniklerde testosteron testi yapılabiliyor. Test sonucunda