• Admin

Erkekler İçin Bacak Tüylerinden Kurtulma

Sıcaklar kendisini hissettirmeye başladığında, uzun pantolonlar yerini kapri ve şortlara bırakıyor. Erkekler için bu bölgedeki tüylenmeler aşırı yoğunsa, kendilerini rahat hissedemiyorlar. Bilhassa beyaz tenli erkekler için seyrek bir tüylenme olsa bile, bu onlar için durumun estetik durmadığını ve hoş görünmediğini düşündürüyor. Sporla ilgilenen erkekler de bacaklarındaki kıllardan kurtulmanın yollarını arıyor. Özellikle futbol, voleybol ve yüzme sporuyla ilgilenen erkekler bu konuda başı çekiyor.

Size bu hususta sunulabilecek en iyi seçeneği belirtelim. Sir Ağda işlemi ile görüntüsünden rahatsızlık duyduğunuz bölgenin tüylerini kökünden alınma sonrasında çeşitli ürünler kullanmanız. Yapılan dermotolojik testler ve kullanıcı yorumlarını dikkate alarak tüylerin %60 oranında azalmasında etkin rol oynadığını söyleyebiliriz. Oldukça ciddi bir oran. Doğru ürünün seçimi ve doğru kullanımı önemli bir husus. Maliyeti yüksek ve süreç olarak uzun olan diğer seçeneklere göre daha ekonomik olduğu bir gerçek.

4 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Eğer ilk defa başlıyor iseniz başlangıçta 20 ila 30 gün aralıklarla düzenli olarak yaptırmanız öneriliyor. İkinci etapta ise 40 ila 50 günlük bir periyotta gelmeniz istediğiniz sonuca götürüyor.

Kol Altı Kokusu Sebepleri

Bu başlıkta kendinize ve çevrenize istemeden verdiğiniz rahatsızlığın önüne geçebileceğiniz seçenekleri sunuyoruz. Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde g

Erkeklerde Sırt Tüylenmesi

Erkeklerde görülen sırt tüylenmesi, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanıyor. Sebebini anlamak adına çeşitli kliniklerde testosteron testi yapılabiliyor. Test sonucunda