• Admin

Erkekler İçin Kıl Azaltıcı Yöntemler

Erkeklerin akıllarına ilk gelen çözüm yöntemleri tıraş bıçağı ile temizlemek ya da tüy dökücü krem kullanmak oluyor. Bu yöntemlerin en büyük dezavantajı 2-3 günlük geçici bir çözüm getirmesi ve kılların sertleşerek çoğalmasına büyük ölçüde etki etmesidir.

Sir ağda, yukarıdaki yöntemlerden ziyade, ilk uygulama sonrasında bile 2-3 haftayı bulan bir çözüm sunarak karşımıza çıkıyor. Sebebi ise kılların kökünden işlem uygulanarak alınması.

4 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Eğer ilk defa başlıyor iseniz başlangıçta 20 ila 30 gün aralıklarla düzenli olarak yaptırmanız öneriliyor. İkinci etapta ise 40 ila 50 günlük bir periyotta gelmeniz istediğiniz sonuca götürüyor.

Kol Altı Kokusu Sebepleri

Bu başlıkta kendinize ve çevrenize istemeden verdiğiniz rahatsızlığın önüne geçebileceğiniz seçenekleri sunuyoruz. Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde g

Erkeklerde Sırt Tüylenmesi

Erkeklerde görülen sırt tüylenmesi, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanıyor. Sebebini anlamak adına çeşitli kliniklerde testosteron testi yapılabiliyor. Test sonucunda