• Admin

Ağda Hakkında

En son güncellendiği tarih: Nis 13

Kadınlar için süregelen problemlerden biri olan tüyler, günümüzde artık erkekler içinde problem. Özellikle temizlik ve görsellik açısından istenmeyen tüylerinden şikayet eden erkekler, sağlık açısından da sorun yaşıyorlar. Bunlardan en önemlisi; kuyruk sokumunda meydana gelen kıl dönmesi problemidir.

İstenmeyen kıllarımızın yoğun olduğu bölgelerde bakterilerin çoğalıyor olması, kötü kokmamıza da sebep oluyor. Epidermisin(Ölü) Tabaka, bakterilerin yaşam alanını genişletiyor. Sir ağda ise, bu tabakayı kaldırıyor ve cilt üzerinde peeling etkisi yaratıyor. Bu sayede hücrelerimizi canlandırmış, cildimizi tazelemiş, yaşlanmamızı geciktirmiş oluyoruz. Pürüzsüz bir cilde sahip olmamız konusundaki desteğini de unutmamamız gerekiyor.

Bilinen bir diğer gerçek ise, erkek sporcuların da tüylerini aldırdığıdır. Çünkü tüyler azlık ve çokluk miktarına göre değişkenlik göstererek, vücuttaki enerjiyi ve performansı olumsuz yönde etkiliyor. işte bütün bu sebeplerden ötürü ağda bilinen en sağlıklı kıl alma yöntemi.

36 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Eğer ilk defa başlıyor iseniz başlangıçta 20 ila 30 gün aralıklarla düzenli olarak yaptırmanız öneriliyor. İkinci etapta ise 40 ila 50 günlük bir periyotta gelmeniz istediğiniz sonuca götürüyor.

Kol Altı Kokusu Sebepleri

Bu başlıkta kendinize ve çevrenize istemeden verdiğiniz rahatsızlığın önüne geçebileceğiniz seçenekleri sunuyoruz. Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde g

Erkeklerde Sırt Tüylenmesi

Erkeklerde görülen sırt tüylenmesi, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanıyor. Sebebini anlamak adına çeşitli kliniklerde testosteron testi yapılabiliyor. Test sonucunda