• Admin

Neden Sir Ağda?

Jilet ile Temizlemek mi, Sir Ağda mı?

Jilet kullanılarak temizlenmiş olan bölgedeki kılların kökleri yerinde kalıyor. Bu durum hiçbir zaman pürüzsüz bir sonuç elde edememeniz anlamına geliyor. Cilde elinizle temas ettiğinizde pürüzlü bir sonuç elde ettiğinizi rahat bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Koltuk altı ve genital bölgelerin özellikle rahatsız edici bir görüntü oluşturduğunu söylememizde fayda var. Daha öncesinde bunu tecrübe etmiş olmanız muhtemel.

Var olan kıl kökleri temizlenemediği için kıllar hızlı bir şekilde uzamaya başlıyor. Birkaç gün içerisinde temizlik işleminin tekrar uygulanması gerekebiliyor. Üstelik kıllarınız Jilet ile uyguladığınız her işlem sonrasında daha güçlü ve miktar olarak artmış bir şekilde karşınıza çıkabiliyor.

Sir Ağda ise, işlem sırasında kıl ve köklerini birlikte alarak pürüzsüz bir sonuç elde etmenize imkan veriyor. Kıl çıkışının yeniden başlaması 15-20 günü bulabiliyor. Düzenli bir çizelge izlerseniz sonrasında bu süre 40 - 60 güne kadar uzayabiliyor.


Lazer Epilasyon mu, Sir Ağda mı?

Özel bir cihaz ile lazer teknolojisi kullanılarak kılları kalıcı olarak azaltılmak amacıyla uygulanan bir işlemdir. Bu işlemin yapılabilmesi için, kişinin cildinin açık tenli olması, tüy renginin koyu olması gerekiyor. En etkili sonucu bu özelliklere sahipseniz alabiliyorsunuz. Esmer tenli ve açık renkli bir tüy oluşumuna sahipseniz, süreç çok daha uzuyor. Fakat net bir sonuç alamayabiliyorsunuz.

Süreç uzadığı takdirde maddi açıdan kayıp yaşayabiliyorsunuz.

Ayrıca Lazer Epilasyon belirli bölgeler dışında her bölgeye uygulanmıyor.

Sir Ağda ise, ten rengi(esmer ten, sarı ten vb.) veya tüy çeşitliliği(koyu renkli, açık renkli vb.) konusunda herhangi bir ayırım gözetmeksizin derdinize derman oluyor. Maddi açıdan en göze çarpan bir seçenek olması, sizce de tercih etme konusunda en önemli etkenlerden değil mi ?


Tüy Dökücü Krem mi, Sir Ağda mı?

Bu tarz ürünler de, jilet kullanımı gibi, kılın kök dışında yüzeyde kalan kısmını geçici olarak yok ediyor. Birkaç gün içerisinde kıllarınız eski halinden daha güçlü bir şekilde uzamış oluyor ve aynı işlemin tekrar uygulanması gerekecek kadar uzayabiliyor. Hassas olan bölgelerde kullanımı kesinlikle tavsiye edilmiyor. Kullanım sonrasında çoğu cilt tiplerinde tahriş ve aşırı sivilce oluşumu görülüyor.

9 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Eğer ilk defa başlıyor iseniz başlangıçta 20 ila 30 gün aralıklarla düzenli olarak yaptırmanız öneriliyor. İkinci etapta ise 40 ila 50 günlük bir periyotta gelmeniz istediğiniz sonuca götürüyor.

Kol Altı Kokusu Sebepleri

Bu başlıkta kendinize ve çevrenize istemeden verdiğiniz rahatsızlığın önüne geçebileceğiniz seçenekleri sunuyoruz. Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde g

Erkeklerde Sırt Tüylenmesi

Erkeklerde görülen sırt tüylenmesi, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanıyor. Sebebini anlamak adına çeşitli kliniklerde testosteron testi yapılabiliyor. Test sonucunda