• Admin

Sir Ağdanın Avantajları

Soğuk ağda olarak da adlandırılan Klasik ağdanın içerik özü şeker bazlıdır. İçerdiği şekerden dolayı var olan tüyleri azaltılması konusunda bir yararı bulunmuyor. Aksine bu şeker, var olan tüylerinizi besliyor ve büyük ölçüde güçlenmesine etki ediyor.


Sir ağda, içeriğinde şeker barındırmadığı ve sıcak olarak uygulandığı için, tüy köklerinde yumuşamaya neden oluyor. Periyodik olarak düzenli bir şekilde ağda işlemini uygular ya da işin ehli kişilerine uygulatırsanız, tüylerinizde zayıflama ve bölgesel olarak azalma fark edebiliyorsunuz. Önemli bir özelliği de; tüyle birlikte deriye yapışıyor ve ölü deriyi de çekerek cildinizde Peeling etkisi yaratıyor.

8 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Ne Sıklıkta Sir Ağda Yaptırmalı

Eğer ilk defa başlıyor iseniz başlangıçta 20 ila 30 gün aralıklarla düzenli olarak yaptırmanız öneriliyor. İkinci etapta ise 40 ila 50 günlük bir periyotta gelmeniz istediğiniz sonuca götürüyor.

Kol Altı Kokusu Sebepleri

Bu başlıkta kendinize ve çevrenize istemeden verdiğiniz rahatsızlığın önüne geçebileceğiniz seçenekleri sunuyoruz. Koltuk altı bölgemizde görülen aşırı terleme ne yazık ki kötü kokuyu da beraberinde g

Erkeklerde Sırt Tüylenmesi

Erkeklerde görülen sırt tüylenmesi, hormonal, çeşitli ilaç kullanımı veya genetik nedenlerden kaynaklanıyor. Sebebini anlamak adına çeşitli kliniklerde testosteron testi yapılabiliyor. Test sonucunda